Spolu to zvládneme..! 14.kapitola

26. srpna 2013 v 17:07 | Peťaaa |  Spolu to zvládneme..!


14. kapitola


O 7 dní později.
Věděla jsem, že to jednou přijde. Že před tímhle dnem neuteču. Zatímco Drake si ve vedle užíval krásné ráno s Charlott, já se třásla strachy před cestou, která končí moji smrtí. Pomalu jsem se posadila a upřela zrak na tašku u postele. Vyhodila jsem si jí na klín a otevřela. Uvnitř bylo pár triček a dvoje kalhoty. Neváhala jsem a s radostí vyměnila černé pánské triko odhalující mé nohy za kalhoty a žluté tílko. Seběhla jsem schody a vydala se do kuchyně. Nalila jsem si vodu z kohoutku a napila se. Od žízně mi to sice nepomohlo, každopádně mě to skvěle osvěžilo. Sedla jsem si na gauč a zapnula televizi. K mému překvapení tam nic nebylo. Chtěla jsem už vstát a jít do pokoje, jenže ze schodů právě scházel Drake s Charlott.
,,Dobré ráno," pozdravila mě Charlott a sedla si ke mně. Odsunula jsem se od ní.
,,Nemusíš se mě bát. Já nekoušu. Alespoň ne někoho kdo má narozeniny," Ironicky jsem se na ní usmála a šla vrátit sklenici do kuchyně. Najednou mě přemohla strašná únava. Z únavy to, ale přešlo do závratě a já se zhroutila na studené kachličky v kuchyni.
Ocitla jsem se v místnosti, kterou osvětlovalo jenom chabé červené světlo ze skoro prasknuté žárovky. Že není nejnovější dokazovalo taky to, že začínala blikat. Šla jsem k ní blíž, jenže ona zhasnula a teď jsem nestála v pokoji, nýbrž v lese.
,,Arwen," vyřkl chraplavý hlas moje jméno, které se začalo lesem rozléhat.
,,Arwen," znova to znělo jako by mé jméno volala čarodějnice. Jenže na čarodějnici to byl moc hrubý hlas. Volal muž!
,,Pojď sem!"
,,Ale kam?"
,,Za mým hlasem!" Rozeběhla jsem se. Nevěděla jsem kam běžím, ale prostě jsem běžela.
,,Tady Arwen!" zastavila jsem se a vydala doprava, jelikož jsem měla pocit, že odtamtud jde hlas víc slyšet.
,,Poběž!" povzbuzoval mě mužský hlas.
,,Už jenom kousek!" Běžela jsem správným směrem i má rychlost bylo dostačující, ale stále jsem nevěděla kam a proč tam běžím.
,,Stůj! Jsi na místě!"
,,Rozhlédni se," Poslechla jsem. Všude byly jenom stromy a připadalo mi to stejné, jako místo odkud jsem vyběhla. Ale pak jsem to viděla. Strom, jehož kmen byl tak velký, že na jeho odejmutí by bylo potřeba 20 lidí. Jenže na něm bylo něco napsané.
Ne, každá cesta má svůj cíl.
Zarazila jsem se. Co to má znamenat?
,,Nemusíš to podstoupit Arwen, všichni máme na výběr můžeš to ukončit. Pod tímhle stromem zahynulo již mnoho bojovníků jako jsi ty," Dýchala jsem rychle a nahlas, ale nebyla jsem schopna si uvědomit zda je to mým rychlým během nebo adrenalinem, který mi proudil v žilách.
,,Mám se zabít?"
,,Ano! Drake nedostane to co chce, a ty získáš klid! Výhra pro všechny strany," Pod mými nohy se rozzářila větev. Uchopila jsem jí do ruky.
,,Tak je dobře Arwen, bude jenom dobře," Silně jsem větev uchopila do rukou. Namířila jsem ostřejší konec ke své hrudi.
,,Život bude lepší Arwen" myslela jsem, že tahle věta bude od něj poslední, protože já si větev zabodla do hrudi. Jenže minula jsem srdce. Chtěla jsem zkusit druhý pokus, jenže větev, kterou jsem chtěla čin vykonat byla pryč. Ucítila jsem na rtech krev, ale tak krev nebyla moje. Nevycházela mi z úst nýbrž to vypadalo jako by mi někdo svým zápěstím na ústech dělal otisk. Olízla jsem si koutek. Chutnala tak lahodně. Jazykem jsem si přejela celé rty.
,,Nee!" zařval hlas a já procitla.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbil se ti článek?

Ano
Ne

Komentáře

1 - Simmie Dixon. - Simmie Dixon. | Web | 26. srpna 2013 v 18:11 | Reagovat

Ahoj :)
Písala si na môj blog, že či ťa vezmem za obľúbený blog a chcem ti len napísať, že ťa teda beriem :) Ak máš stále záujem, zapíš si ma :)

2 Lucy Lucy | 26. srpna 2013 v 18:14 | Reagovat

Budem hádať. Drake alebo Harry jej dal svoju krv?
Úžasná akcia! Veľmi sa mi tá kapitola páči :)

3 povidkyfans povidkyfans | 26. srpna 2013 v 18:15 | Reagovat

[2]: Děkují :) Peťaaa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama