Spolu to zvládneme...! 3.kapitola

24. května 2013 v 20:24 | Peťaaa |  Spolu to zvládneme..!


3. kapitola

A právě v tu chvíli jsem udělala největší chybu. Souhlasila jsem. Vak otázek, který jsem zastrkávala do rohu hlavy prasknul. Kdo je? Co když mi ublíží? Mám se ho bát? Co si vezmu na sebe? Vážně? Co si vezmu na sebe? Tohle je vážná věc Arwen přestaň přemýšlet nad něčím tak banálním jako je tohle. Drake se otočil od okna a podíval se na mě. Byl to dlouhý pohled. Pohlédnul si mě celou, nevynechal jediné místečko. Po zádech mi přejel mráz. Já se ho vážně bojím? Vždyť nemám nejmenší důvod. Dobře tak tohle je lež, avšak zatím mi nic neudělal. Propadám panaroitě. Z mého myšlení mě vyrušil jeho hluboký hlas: ,,Vyzvednu tě v šest." Vyhodil nohy z okna a skočil. Instinktivně jsem se rozeběhla, abychom ho mohla zachytit nebo spíž se podívat co dělá. Drake se, ale zkoupnul na větvi stromu a dopadl na obě nohy. Otřepal si ruce, které když si byl jistý, že už jsou čisté zastrčil do kapes a s pískotem odešel. Dobrou chvíli jsem ještě upírala zrak na trávník před domem. Co jsem čekala? Že mi do hlavy vběhne odpověd na to co se právě dneska děje?
,,Vzdávám to!" vyřkla jsem nahlas a pro větší důraz jsem rozepřáhla ruce do gesta. Snad mi dnešní večeře odpoví, alespoň na pár otázek jinak mi to bude připadat jako naprostý zmařený volný večer. Obleknula jsem si tepláky a tílko, na nohy nazula tenisky. Vyšla jsem z pokoje a namířila si to přímo do naší tělocvičny. Své ruce jsem zahalila do boxerských rukavic. Pak začala moje obvykla hodinka vybíjení zlosti. Mým jasný pohonem v hlavě bylo jediné jméno. Drake, Drake a zase Drake. Já ti jednou ukážu kdo je to Arwen! Bušila jsem to pytle ještě s větší vervou! Bum! Boxovací pytel se urval ze stropu. Protočila jsem panenky, vrátila rukavice zpátky a namířila si to do sprchy. Však táta to spraví. Oblečená v domácím jsem začala vařit oběd. Zbytek dne ubíhal velmi rychle. V jednu hodinu se vrátili rodiče a společně jsem se dívali na Lovci pokladů. O půl šesté jsem se začala chystat. Drake tady byl přesně! Rodičům jsem řekla, že je to nový kluk, který se přistěhovala a tak mu jdu ukázat město. Samozřejmě jsem dostala přednášku o tom, jak jdu s citím klukem ven.
,,AHOJ!" zařvala jsem od dveří a zabouchla.
,,Sluší ti to," pochválil mě.
,,Nech si to. Radši mi řekni kam mě vezeš," pronesla jsem, když nastartoval své Audi.
,,Do Earth Moon je na konci města."
,,Vím, kde to je," řekla jsem možná až moc kysele. Zbytek cesty bylo ticho. Trapné ticho. Cesta trvala asi jenom 20 minut jelikož naše město Security je malinké. K mému překvapení bylo prázdno. Hned mi bylo jasné kdo to zařídil.
,,Říkal jsem si, že budeme chtít mít soukromí. Máme si toho hodně co říct," pronesl Drake a odtáhnul mi židli a já veděla, že dnešní večer nemůže dopadnou dobře....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lucy | E-mail | 24. května 2013 v 20:51 | Reagovat

och, rýchlo pokračko! Čím ďalej tým viac mám túto poviedku rada :-*

2 Peťaaa Peťaaa | 24. května 2013 v 20:57 | Reagovat

[1]: Děkuju :) :*

3 Clara Black Clara Black | Web | 24. srpna 2013 v 18:49 | Reagovat

Arwen by se mohla chovat víc mile :D Však on je táák úžasnej *.* Copak to nikdo jinej nevidí? :D On je dokonalej :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama